«Роганська картонна фабрика»

Про фабрику

«Роганська картонна фабрика» екологічний картон високої якості

Незважаючи на те що комп’ютери, ноутбуки та інші девайси повільно
витісняють з нашого життя книги, газети, журнали та поліграфічні вироби в принципі, без паперу все ще не обійтись. Використовується він скрізь: для друку тієї ж поліграфії (погодьтесь, тримати улюблений твір в руках набагато приємніше, ніж електронну книгу чи планшет), для упаковки харчових та
непродовольчих продуктів, для реклами, матеріалів для творчості,
одноразового посуду, серветок… І це далеко не межа. Ми розуміємо, наскільки
потрібним є папір та наскільки шкодить планеті вирубка дерев, тому знайшли прекрасний компроміс, щоб і надалі забезпечувати вас цим матеріалом!
АТ «Роганська картонна фабрика» виготовляє екологічно чистий картон, скотч та папір із макулатури за доступними цінами.

rkf.com.ua

Продукція яку виготовляє фабрика

Картон в рулонах
лайнер/флютінг

Картон з’явився багато років тому, та досі залишається актуальним і затребуваним. Він застосовується для найрізноманітніших цілей та потреб, проте здебільшого його використовують саме як матеріал для пакування.

Що являє собою картон пакувальний в рулонах і де він застосовується?

Якщо коротко, то це картон, що складається із з’єднаних між собою за допомогою силікатного або крохмального клею шарів – гофрованого і плоского. На відміну від звичайного картонного листа, він має лише поперечну жорсткість, тоді як в повздовжньому напрямку легко згинається. Така властивість суттєво розширює сферу вжитку цього матеріалу – він може використовуватися:

 • як пакувальний матеріал – для меблів, побутової і промислової техніки, габаритних, металевих предметів, масивних виробів і тендітних речей тощо – перед укладанням в жорстку тару;
 • як прокладковий шар під час зберігання й перевезення вантажів;
 • для ущільнення пустот в тарі;
 • для захисту підлоги та інших поверхонь під час ремонту та будівництва.

Палітурний картон

Палітурний картон – один із найнеобхідніших матеріалів у виробництві картонних упаковок, скрапбукінгу та друкуванні книг. За якісними характеристиками з ним не зрівняється жоден інший вид паперових виробів. АТ «Роганська картонна фабрика» пропонує екологічно чистий обгортковий картон із макулатури, придбати який можна з доставкою по всій Україні за доступною ціною.

У чому полягає особливість картону для палітурки?

Цей матеріал використовують для виробництва упаковки для подарунків, сувенірів, взуття та одягу, іграшок, косметики. Завдяки здатності довго зберігати тепло і захищати вміст від поглинання сторонніх запахів він чудово підходить і для пакування харчових продуктів. Саме з нього роблять пазли та настільні ігри, а також обкладинки книг, альбомів, щоденників, листівок і папок. Застосовується такий картон і в меблевій промисловості як оббивка, а ще для шиття головних уборів, форма яких повинна бути стійкою: кокошники, бейсболки та кепки.

Оскільки виготовляється картон для обкладинок під певні цілі, він має
відповідати певним вимогам, а саме:

 • поверхня має бути рівною і гладкою, без будь-яких зморшок та складок;
 • листи не мають ламатись і рватись, розшаровуватись;
 • матеріал повинен мати хороші адгезивні властивості, добре сприймати клей;
 • вологість його має становити не більше 13%.

Такий картон чудово піддається тисненню, на нього легко наноситься фарба завдяки шорсткій фактурі. Він також стійкий до зносу та забруднень.

Пакувальний, кольоровий та логотипний скотч

Кожному торговому підприємству потрібна якісна, швидка та надійна упаковка. В ролі фасувальних матеріалів використовують багато різних виробів, але найбільш затребуваним залишається звичайний пакувальний скотч. Він
легкий у використанні, надійний і міцний, підходить для скріплення будь-яких тар. Випускається клейка стрічка у різних розмірах, тому ви завжди зможете знайти те, що задовільнить усі ваші потреби. А щоб покупка була вигідною, а
ви – впевненими у своєму виборі, купуйте у перевіреного виробника!
АТ «Роганська картонна фабрика» пропонує різні види скотчу за лояльними
цінами.

У чому полягають основні переваги пакувального скотчу?

Така звична усім нам клейка стрічка по-справжньому універсальна: її застосовують і в домашніх умовах, і в промисловості (на виробництвах паперу, мийних засобів, фабриках меблів, у харчпромі та інших виробничих сферах). Вона є практично незамінною, адже лише з нею працівники підприємств зможуть регулярно пакувати продукцію і не порушувати режим роботи. Без скотчу все може різко зупинитись, тому найкращим рішенням буде оптова купівля цього елементу упаковки.

Гнучка рулонна упаковка

Щоб виділити товари у забитих іншими продуктами стелажах торгових залів, захистити їх від різних зовнішніх факторів та забезпечити надійну упаковку, використовують гнучку упаковку. Саме її ми бачимо на полицях супермаркетів, коли розглядаємо крупи, спеції та інші сипучі продукти. Таке пакування використовують підприємства, які займаються фасуванням невеликих об’ємів продукції або мають спеціальні фасувальні лінії на виробництвах.

Якою буває гнучка упаковка?

Є досить багато видів: упаковки з TWIST-ефектом, з нанесенням холодного клею, для масложирових та молочних продуктів, для бакалії та снеків, для сухих та сублімованих продуктів, етикетки для напоїв у пластикових пляшках, для засобів побутової хімії, добрив та отрутохімікатів, а також для пакування фармацевтичних товарів та засобів особистої гігієни.

Являє собою вона одно- чи багатошаровий ламінат з друком чи без. Переваг цей матеріал, порівняно з іншими видами тари, має досить багато:

 • невелика вага;
 • міцність та стійкість до деформацій і механічних пошкоджень;
 • захист продукту від негативного впливу зовнішніх чинників;
 • доступна ціна та собівартість;
 • можливість наносити друк на всю поверхню.

Де знаходиться?