ПРО UGPS

 • 2002 Народження "Галпак"

  Почали виготовляти картонну упаковку

 • 2007 Народження "Інтер-Пак"

  Виготовлення картонного кутника та гільзи

 • 2014 Народження "Модерн Пак"

  Виготовлення пакувального скотчу, стрейч-плівки, поф

 • 2018 Народження "UGPS"

  Об'єднання компаній в групу для комплексу
  пакувальних рішень
 • 2020 "Роганська картонна фабрика

  Фабрика увійшла у групу компаній "UGPS"

МИ - КЛАСНІ ТА ПРОФЕСІЙНІ

UGPS (Ukrainian Green Packaging Solutions) – це група амбіційних компаній, що дозволить вирішити ваші пакувальні проблеми шляхом надання комплексних рішень для пакування, зберігання, транспортування та перевезення продукту.

Як і всі великі гіганти, UGPS, перед тим як стати на стільки відомою та надавати великий спектр послуг, починала з невеличких об’ємів та продукції.

На  ринку вже існували компанії та надавали можливість виготовлення  картонних упаковок, але їх об’єми виробництва та ціни не дозволяли малому та середньому бізнесу скористатися їх послугам. У 2002 році в м. Жидачів, Львівської області, виникла компанія «Галпак». Вона увірвалася на ринок та почала виготовляти картонну упаковку у малих кількостях та забезпечувати потреби ринку.

У зв’язку із стрімким ростом та високою якістю продукції компанія розвивалася, збільшувалися потужності та модернізовувалася. На даний час більшість виробництва є автоматизованим і працює близько 150 людей.
Ринок диктує свої вимоги і в ході розвитку виникла необхідність в такому продукті як картонний кутник. Тому в 2005 році було куплене необхідне обладнання для виробництва. Оскільки процес розробки картонного кутника пересікається з процесом виробництва картонної гільзи в 2007 році виникає нова компанія «Інтерпак», що займається виготовленням картонного кутника та гільз.
На даний час «ІнтерПак» працює на ринках Східної та Західної Європи, а сучасне обладнання, прогресивні технології, якісна сировина, суворий контроль виробництва, зберігання та транспортування продукції дозволяє задовільнити вимоги будь якого замовника.

Підприємство «ГалПак» з 2015 року спільно з:

 • Модерн Пак
 • Інтер-Пак
 • Дамар
 • Галанторг
 • Роганська картонна фабрика

Входять в группу компаній “UGPS” (UKRAINIAN GREEN PACKAGING SOLUTIONS), що спеціалізується на виробництві тари, упаковки, гофрокартону, каширування, скотчу, стрейч-плівки, та різних комплектуючих для гофротари.
Наша компанія знаходиться в західному регіоні країни, території, що характеризується своєю екологічною привабливістю, мальовничою живою окрасою, природним потенціалом.

БРЕНДИ КОМПАНІЇ