Клейка стрічка з логотипом  –  це незамінний атрибут будь-якого виробника продукції. Скотч застосовується на практично будь-яких виробництвах і складах, адже, упаковуючи продукцію, потрібно щось заклеїти. Ми пропонуємо вам використовувати пакувальну стрічку з нанесенням вашого індивідуального зображення.

  • Діапазон довжини намотки від 15м до 990м
  • Ширина ролика 45мм, 48мм, 70мм, 72мм
  • Товщина плівки 38мкм, 40мкм, 45 мкм, 50 мкм

Навіщо потрібен скотч з логотипом?

 

  • Захищає від несанкціонованого відкриття упаковки
  • Друк на скотчі залишає інформацію про виробника на упаковці
  • Друк на скотчі підвищує імідж і впізнанність потрібної продукції серед інших
  • Виконує завдання для поліпшення помітності маркування упаковки, що допоможе, не загубиться продукції серед іншого

Сучасне потужне обладнання, що відповідає всім вимогам щодо належного забезпечення потреб клієнтів якісним кольоровим скотчем з нанесенням логотипу чи іншого графічного елементу.

 

Логотипний скотч – це звичайний скотч на який наносять логотип чи малюнок. Слід зазначити що наше обладнання дає можливість наносити від одного до трьох кольорів логотипу. Виробництво скотчу з логотипом регламентується ТУ У 22.2-30028601-001:2016. Стрічки самоклейкі поліпропіленові.  Кожен готовий логотип узгоджується, а вразі необхідності, розробляється і удосконалюється індивідуально під кожного клієнта нашим дизайнером,  кольори логотипу підтверджуються відповідними номерами пантонів кольорів згідно системи стандартизації кольору PANTONE. Узгодження  кліше здійснюється безпосередньо з клієнтом, а технічні характеристики кліше узгоджуються з начальником виробництва. Після погодження макет передається у відділ постачання для роботи над його виготовленням. Кліше виготовляється з високоякісного матеріалу і підходить для багаторазового використання, тобто друку не однієї партії продукції та зберігається безпосередньо на виробництві.

Ми надаємо  можливість наносити логотип на ролики скотчу шириною від 24 мм. до 144 мм., діапазон довжини намотки від 15 м. до 990 м., товщиною плівки від 38 мкм. до 50 мкм..