Пропонуємо Вашій увазі клейку стрічку, яка широко застосовується, як в різних сферах виробництва, так і в побуті. Пакувальний скотч використовують у  харчовій промисловісті, на меблевих фабриках, паперовій промисловісті,  на виробництві миючих синтетичних засобів і багато інших виробничих сферах.

Cкотч пакувальний виготовлений з двошарового поліпропілену, а клей між шарами  – акрил. Він володіє достатньою властивістю морозостійкості, дозволяє зберігати і упаковувати запечатану тару, де є підвищена вологість, при абсолютному збереженні клеючих якостей скотча.

  • Діапазон довжини намотки від 15м до 990м
  • Ширина ролика 45мм, 48мм, 70мм, 72мм
  • Товщина плівки 38мкм, 40мкм, 45 мкм, 50 мкм

Стрічку-скотч розрізняють по товщині. Головний показник цього пакувального матеріалу – адгезія (клейкість), яка створюється нанесенням спеціального клею на поліпропіленову стрічку.

Пакувальний скотч – незамінна річ на будь-якому виробництві. Якщо ви працюєте на виробництві, то знаєте, що пакувальна стрічка скотч завжди повинна бути під рукою. Це дуже важливий елемент для упаковки товарів, без якого просто неможливо обійтися. Тим не менше, як і будь-які інші речі, він має властивість закінчуватися. Ми пропонуємо вам замовити скотч пакувальний оптом і назавжди забути про проблему, коли його немає під рукою. З таким якісним товаром співробітники підприємства зможуть регулярно запаковувати товари і не порушувати виробництво. Адже якщо раптом запаковувати не буде чим, відразу ж все ваше виробництво може зупинитися. Тому подумайте заздалегідь, скільки скотчу вам необхідно на один робочий квартал і робіть замовлення прямо зараз, а ми зможемо задовільнити всі ваші потреби.

Чому купувати пакувальний скотч краще у нас?

Наша компанія надає широкий асортимент товарів спеціально для наших клієнтів. На цій сторінці ви зможете замовити скотч пакувальний різного кольору, ширини, довжини і якості. Він надійно закріпить коробку і ваш товар, а також збереже вигляд навіть після транспортування. На виробництві або в торговому центрі – це просто незамінна річ, яка повинна бути на озброєнні у кожного співробітника. Також зверніть увагу на спеціальні моделі скотчу з написами.

Виробники скотчу

Ми є виробниками скотчу та виготовляємо його тільки з якісних матеріалів. У нас ви можете замовити логотипний скотч, кольоровий та прозорий різної товщини та намоту

 

Лента пакувальна знайшла своє широке застосування при стягуванні, обв’язуванні різних вантажів, у тому числі ящиків, картонний конструкцій, будівельних матеріалів, фанери, меблів, паперу, труб, плитки, цегли, всілякої побутової техніки. Пакувальна лента істотно спрощує всю роботу для складів готової продукції, безпечніше стає і процес транспортування завдяки надійній фіксації об’єкта. Замовляй пакувальну ленту прозору оптом з високою міцністю на розрив, тому її використовують для вантажів з достатньо велокою вагою. Тільки

* чим більша товщина плівки,  тим більша товщина клейового шару.