Флатування (від англ. Flat – плоский, рівний) паперу, картону

– це поперечна різка рулонного паперу або картону на аркуші необхідного формату. Листи укладаються на піддони, підібрані за форматом порізаного паперу. Крафт картон листовий міцно увійшов до когорти прекрасних матеріалів для упаковки і виробництва пакетів і конвертів. До переваг його можна віднести невелику вагу та непогану міцність. Листовий та рулонний картон має різну щільність, довжину і ширину, не несе загрози екології ні в процесі виробництва ні в процесі застосування. Причому, його використання безпечно як для харчових продуктів, так і для побутової хімії і одягу. Коричневий не вибілений робиться з деревини, макулатури і продуктів переробки паперу. Целюлозний – найбільш цінний і використовується в харчовій промисловості, упаковці кондитерських і хлібо-булочних виробів, аптекарській справі, фармацевтиці, а також при обгортанні дорогих подарунків.

Для чого потрібен гофрокартон?

Такий тип пакувального матеріалу, як гофрокартон, являє собою досить просту «конструкцію». Між двома щільними листами картону вклеєна гофрований папір у вигляді «гармошки». Яка працює як амортизатор, компенсуючи навантаження і захищаючи вантаж від механічних пошкоджень.

Гофрокартон може мати різні типорозміри і застосовуватися для самих різних потреб. Ми пропонуємо до продажу листи пакувального матеріалу розмірами 120 * 220 мм і 80 * 120 мм. А також рулони довжиною 50 метрів і шириною 105 см.

Листи можуть використовуватися в якості основи для зберігання товару на палетах і піддонах. А рулони часто застосовують для обмотування продукції перед транспортуванням. Додатково використовуються картонні кутники, які фіксують товар на палетах і надають стійкості всієї конструкції.

Чому саме гофрокартон?

Даний пакувальний матеріал вважається самим екологічним серед всієї тари. Для його виробництва використовується звичайна макулатура, старі картонні ящики. Гофрокартонні листи досить універсальні. З них легко спорудити необхідну захист для вантажу будь-якого розміру і форми.

До переваг можна також віднести:

  • мінімальна вага;
  • низька собівартість переробки;
  • доступна ціна;
  • простота використання;
  • легкість утилізації;
  • можливість використання поверхні в рекламних цілях.

UGPS