Картонна упаковка – це найбільш популярна упаковка в наш час, так як вона є в першу чергу екологічно чистим продуктом, тому використовується в різних сферах виробництва.

Основним видом картонних коробок,  упаковки є гофроящики. Найбільш часто вони використовуються в харчовій промисловості, багато виробників використовують їх як коробки для речей. Ця упаковка популярна у вживанні і в сільському господарстві. Також є можливість використовувати гофроящики для упаковки будівельних матеріалів.

У нас ви можете замовити, купити картонну упаковку будь-якого розміру, кількості.

Під замовлення виготовляємо гофроящик “кришка – дно” (використовуючи білий чи бурий картон) під ваш розмір. Підберемо марку гофрокартону залежно від ваги товару, який збираєтесь пакувати та транспортувати. Ми професіонали, тому зможемо прорахуввати мінімальні  площі “кришки” чи “дна”. У нас є можливість на гофроящик Нанесемо багатобарвний флексодрук.

Картонні коробки – незамінний предмет як на великому підприємстві, так і в побуті. На виробництві їх використовують для транспортування і зберігання товару. У побуті картонні коробки потрібні при переїздах, їх використовують для збереження речей. Крім того, що картонні коробки відмінно справляються зі своїм прямим завданням, вони мають ще ряд переваг перед іншими видами тари. По-перше, коробки продаються в розібраному вигляді, що забезпечує зручне транспортування, а їх конструкція дозволяє зібрати картонну коробку в кілька рухів. Ще один плюс такої тари (що в сучасному світі є, можливо, головною перевагою) – це екологічність картонних коробок: матеріал, з якого вони зроблені, можна переробляти вдруге.