UGPS виробляє дуже популярний вид упаковки з гофрокартону – чотирьохклапанний гофроящик, що може використовуватися для упаковки і транспортування різного роду товарів і вантажів, великогабаритної побутової техніки по всій територій України і в країни далекого зарубіжжя. Конструкція виробу влаштована таким чином, що забезпечує можливість його багаторазового відкриття і закриття при відсутності пошкоджень, так само ящики мають певну конструкцію яка дозволяє їх складати максимально швидко без застосування додаткових витратних матеріалів.

Наше обладнання дозволяє виробляти гофротару практично будь-якої конфігурації і складності, наносити на неї друк, змінювати колір. Виробництво гофрокартону та гофротари відбувається на власному обладнанні європейського виробництва, а це в свою чергу дає гарантію якісної упаковки. Наша професійна команда допоможе Вам підібрати оптимальні розміри пакувальних ящиків, дизайн, а  гарантію міцності нададуть працівники наших професійних лабораторіях.

Чотирьохклапанні гофроящики – найпоширеніший тип упаковки для транспортування продукції, вони забезпечують відмінний захист під час складання, відвантаження та зберігання, недорогі, прості у використанні. Стандартний чотирьохклапанний ящик «американського типу», виготовляють за каталогом FEFCO 0201 та по ГОСТ 9142-90 тип А – складальний ящик з 4-х клапанним дном та кришкою, зовнішні клапани якого стикуються. Ящик в промисловості має широке використання для зберігання та транспортування будь-якого виду продукції.

Складальні ящики спрощеної конструкції

Складальні ящики спрощеної конструкції, виконані з однієї викрійки з клапанами кришки і дна, з бічним швом, при скріпленні якого клеєм, скобами або липкою стрічкою утворюється бічна обичайка  Клапани розташовані на дні коробки та з верху. Зазвичай використовується два типи роз’єму клапанів: елементи сходяться встик або заходять один на одного. Такі гофрокоробки найкраще пристосовані для складського зберігання, легко збираються і розбираються за кілька секунд.

Телескопічні ящики з окремим корпусом і кришкою, причому кришка по висоті закриває корпус:

Обгорткові ящики і більшість штампованих ящиків, що збираються за допомогою язичкових з’єднань без клею, скоб, липких стрічок та інших допоміжних матеріалів

Ящики, що збираються за допомогою скоб, стрічок, клею з деталей типу рама, а  також окремі деталі типу рама (кістяка) для інших типів ящиків:

  • ящики, що збираються за допомогою скоб, стрічок, клею з двох окремих торцевих частин і з’єднують їх обичайки:
  • готові, зібрані в основному з однієї деталі складні ящики:

UGPS як виробник гофроящиків дотримуються при виготовленні ящиків з гофрокартону стандартів та вимог ГОСТ 9142-90. Цей стандарт поширюється на ящики з гофрованого картону, призначені для пакування харчової та промислової продукції.