Картонні гільзи, які ми виробляємо добре зарекомендували себе в роботі. Ми постачаємо картонними гільзами різні галузі промисловості, які включають: стрічки, етикетки, стрічки, перетворення, текстиль, гнучкої упаковки, розсилки і доставку, захисну упаковку, дисплеї, і багато іншого. Якість, надійність і послідовність є способом життя. З відповідальності до навкол.

Компанія UGPS є провідним виробником гільзи картонної  –  продукції високої якості з конкурентоспроможною ціновою політикою. Наша компанія співпрацює з клієнтами по всій території України і країнами ближнього зарубіжжя. Новітні автоматизовані виробничі потужності і якісну сировину дозволяють виробляти якісний продукт з високими і точними фізичними характеристиками в найкоротші терміни з моменту замовлення. Вся продукція сертифікована, відповідає ГОСТ, ТУ і санітарно-епідеміологічним характеристикам із впровадженою системою контролю якості ISO 9001. У нас Ви можете купити картонну гільзу оптом, при цьому отримаєте конкурентоспроможні ціни і вигідні умови співпраці. З усіх питань можна звернутися за вказаними контактами для отримання вичерпної інформації про асортимент товарів і їх характеристиках.

Картонні гільзи в основному застосовуються в різних галузях промисловості (текстильної, поліграфічної, харчової, хімічної) для намотування рулонних матеріалів, таких як: стретч-плівка, поліетінова плівка, всі інші види плівок, скотч, картон в рулонах, туалетний папір, паперові рушники, папір для факсу, фольга, мішки, пакети, тканини, нитки, ізоляція, рубероїд, пароізоляція, лінолеум і багато іншого. ишнього середовища, UGPS використовує 100% екологічно чистий картон для кожного замовлення.

 

Ми пропонуємо для потреб наших клієнтів картонні гільзи спіральної навивки власного виробництва. Ця продукція виготовляється кваліфікованими працівниками на сучасному високотехнологічному обладнанні. Процес виробництва гільзи, а також сировина та матеріали, які використовуються у цьому процесі, не шкодять довкіллю.

Сьогодні компанія виготовляє картонні гільзи різних розмірів:

  • Внутрішній діаметр – від 30 мм до 200 мм;
  • Товщина стінки – від 2 мм до 15 мм;
  • Довжина – без обмежень.

За бажанням замовника картонна гільза може виготовлятися з певними індивідуальними характеристиками:

  • На внутрішню та на зовнішню поверхню гільзи може наноситись друк з інформацією про замовника, його логотип і т. п.
  • Зовнішня і внутрішня поверхня гільзи може виконуватись у будь-якій кольоровій гамі.
  • Можливе виробництво гільзи індивідуального, (нетипового) внутрішнього діаметра.