Завдяки поліпшеним експлуатаційним якостям, спінений скотч знаходить широке застосування не тільки в побуті, але і на виробництві та при виконанні різних видів робіт:

Двосторонній спінений скотч здатний гарантувати відмінне зчеплення навіть з нерівними і шорсткими поверхнями завдяки своїй унікальній структурі.

Даний двосторонній скотч має основу з спіненого матеріалу, еластичність якого дозволяє йому приймати форму матеріалів, що склеюються. Скотч двохсторонній спінений компенсує нерівність поверхні та має високу ступінь клейкості. Незамінний при склеюванні різних предметів, запаковуванні та декоруванні. Якщо Ви ще не знаєте, яку торгову марку обрати для свого офісу, обирайте торгову марку Leo. Адже її виробник дбає про якість і зручність використання.

Крім ідеального прилягання, спінені матеріали відрізняються додатковими шумоізолюючими характеристиками, забезпечують ударостійкість і стійкість до вібрацій. Чудову адгезію двосторонньому скотчу надає застосування клейового складу на каучуковій основі.

Використання синтетичного каучуку HOT MELT в якості клеючої речовини гарантує чудову адгезію і практично миттєве склеювання.

Надміцна основа забезпечує надійність кріплення, стійкість до зрушень, високу несучу здатність.

Купити двосторонній скотч в компанії “UGPS” – економічне, надійне рішення

Компанія “UGPS” робить двосторонню клейку стрічку по цілій території України з різною основою, шириною і щільністю. Клієнти отримують пряму вигоду завдяки відсутності торгових націнок на товар, оптові партії відпускаються зі знижкою. Компанії  додатковий бонус у формі доставки замовлення “під двері” транспортом “UGPS”.

Можна замовити нестандартну ширину, для випадків, коли необхідний вузький або широкий двосторонній скотч піна.

Як правильно клеїти липку стрічку:

 • Склеювання проводити при температурі вище + 15°С;
 • Склеювати сухі, чисті поверхні, попередньо знежирені, відповідно до рекомендації виробника, ізопропиловим спиртом 1:1 із дистильованою водою;
 • Наклейте скотч і притисніть до поверхні. Після приклеювання до другої деталі ще раз притисніть з'єднання
 • Для деяких поверхонь, що погано склеюються, може знадобитися застосування праймеру 3М 94 перед з'єднанням

Можливі розміри:

 • Ширина 6 мм, довжина 10 м.
 • Ширина 9 мм, довжина 10 м.
 • Ширина 12 мм, довжина 10 м.
 • Ширина 19 мм, довжина 10 м., 33 м,
 • Ширина 25 мм, довжина 10 м. 33 м,
 • Товщини: 0,83 мм., 0,85 мм, 0,86 мм., 1 мм, 1,65 мм., 2,05 мм.

Кожен рулон упакований в термоусадочну плівку і забезпечений інформаційної етикеткою для більш зручного та ефективного використання.

Купити високоякісний двосторонній скотч оптом можна зі значною знижкою, яка залежить від обсягу замовлення! Для того, щоб купити двосторонній скотч, достятньо залишити заявку, ми допоможемо з вибором та надамо оптові ціни, щоб купити вигідно, навіть у великих чи малих кількостях/

Двостороння клейка стрічка на спіненій основі – являє собою спінену основу, з поліетилену покриту з двох боків клеєм, використовується для склеювання нерівних поверхонь, розрізняється по силі адгезії, товщиною, кольором основи, асортимент налічує п’ять найменувань і в кожному конкретному випадку підбирається індивідуально залежно від ваги конструкції, місця монтажу і використовуваних матеріалів.

Купити високоякісний двосторонній скотч оптом можна зі значною знижкою, яка залежить від обсягу замовлення! Для того, щоб купити двосторонній скотч, достятньо залишити заявку, ми допоможемо з вибором та надамо оптові ціни, щоб купити вигідно, навіть у великих чи малих кількостях

Білий спінений скотч підходить для монтажу плакатів, легких табличок, картоних стопперів, шелфтокеров всередині приміщення, відмінно клеїть картон, дерево, метал.

Червоний спінений скотч найбільше підходить для монтажу дзеркал, табличок, картоних та пластикових стопперів, шелфтокеров, легких букв, вивісок як всередині приміщення так і на вулиці, відмінно клеїть картон, дерево, метал, скло, пластик, витримує складні погодні умови, стійкий до ультрафіолету.

Спінений скотч також може використовуватись для монтажу дзеркал, табличок, картоних та пластикових стопперів, шелфтокеров, легких букв, вивісок , воблерів як всередині приміщення так і на вулиці, відмінно клеїть картон, дерево, метал, скло, пластик. Витримує складні погодні умови, стійкий до ультрафіолету

Чорний спінений скотч використовується для кріплення вітровиків, мухобойок, важів при балансуванні коліс дзеркал, при виробництві склопакетів та інш. Стійкий до впливу зовнішнього середовища та вібрацій. Відмінно клеїть картон, дерево, метал, скло, пластик

Даний двосторонній скотч має основу з спіненого матеріалу, еластичність якого дозволяє йому приймати форму матеріалів, що склеюються. В якості основи застосовується:

 • - Пінополіетилен із закритою структурою;
 • - Пінополіуретан з відкритою структурою.