+38 (067) 373 8151
м. Жидачів вул. Грушевського 37
Скотч – плівка прозора

  Вас зацікавила продукція?

 • 38 (067) 373 8151
 • info@ugps.com.ua

Скотч – плівка прозора

Пропонуємо Вашій увазі полімерну клейку стрічку, яка широко застосовується, як в різних сферах виробництва, так і в побуті. Пакувальний скотч використовують у  харчовій промисловісті, на меблевих фабриках, паперовій промисловісті,  на виробництві миючих синтетичних засобів і багато інших виробничих сферах.

Пакувальний скотч – незамінна річ на будь-якому виробництві. Якщо ви працюєте на виробництві, то знаєте, що пакувальна стрічка скотч завжди повинна бути під рукою. Це дуже важливий елемент для упаковки товарів, без якого просто неможливо обійтися. Тим не менше, як і будь-які інші речі, він має властивість закінчуватися. Ми пропонуємо вам замовити скотч пакувальний оптом і назавжди забути про проблему, коли його немає під рукою. З таким якісним товаром співробітники підприємства зможуть регулярно запаковувати товари і не порушувати виробництво. Адже якщо раптом запаковувати не буде чим, відразу ж все ваше виробництво може зупинитися. Тому подумайте заздалегідь, скільки скотчу вам необхідно на один робочий квартал і робіть замовлення прямо зараз, а ми зможемо задовільнити всі ваші потреби.

Cтрічку-скотч розрізняють по товщині. Головний показник цього пакувального матеріалу – адгезія (клейкість), яка створюється нанесенням спеціального клею на поліпропіленову стрічку.

Чому купувати пакувальний скотч краще у нас?

Наша компанія надає широкий асортимент товарів спеціально для наших клієнтів. На цій сторінці ви зможете замовити скотч пакувальний різного кольору, ширини, довжини і якості. Він надійно закріпить коробку і ваш товар, а також збереже вигляд навіть після транспортування. На виробництві або в торговому центрі – це просто незамінна річ, яка повинна бути на озброєнні у кожного співробітника. Також зверніть увагу на спеціальні моделі скотчу з написами.

Компанія UGPS, виготовляє скотч різної намотки та з різною клейовою основою:

 • Діапазон довжини намотки від 10м до 990м.
 • Ширина ролика 45мм, 48мм,66м, 70мм, 72мм.
 • Товщина плівки 36мкм, 38мкм, 40мкм, 45 мкм, 50 мкм.
 • низька ціна стрейч-плівки;
 • стійкість до проколювання;
 • широкий діапазон температур, за яких можливо використовувати плівку;
 • на відміну від скотчу, такий матеріал як стрейч-плівка не залишає слідів на упаковці

Сфера застосування стрейч-плівки досить широка: будь-яка продукція, що вимагає транспортування і зберігання, може бути упакована такою плівкою.
Придбати стрейч плівку як ручну, так і машинну можна в компанії UGPS.
В упакованому вигляді стрейч-плівку можна зберігати в складських приміщеннях закритого типу, температура в яких —5–35 °С, неблизько до нагрівальних приладів (відстань — не менше ніж 1 м), не піддаючи матеріал впливу сонячних променів, у приміщенні, де відсутнє лужне, кислотне або інше агресивне середовище.

Компанія UGPS виготовляє та реалізує стрейч-плівку таких розмірів:

Діаметер втулки

76 мм.

Ширина полотна

45мм, 48мм, 70мм, 72мм

Довжина намоту

Від 15 м до 990 м

Товщина плівки

- 36 мкм, 38мкм, 40мкм, 45 мкм, 50 мкм<br /> * чим більша товщина плівки, тим більша товщина клейового шару

Клей нанесений на скотч:

акрил<br /> клей на основі синтетичного каучуку (hot melt)<br /> клей на основі натурального каучуку (solvent)