+38 (067) 373 8151
м. Жидачів вул. Грушевського 37
ПОФ Плівка

    Вас зацікавила продукція?

  • 38 (067) 373 8151
  • info@ugps.com.ua

ПОФ Плівка

Поліолефінова плівка (ПОФ) — це три- або п’ятишаровий термозбіжний матеріал, який використовується у багатьох пакувальних сферах. Термозбіжна плівка ПОФ включає в себе шар з співполімеру етилену з альфа-олефіном, шари з співполімеру етилену з вінілацетатом, може включати бар’єрний шар.

Поліолефінова плівка завдяки своїй багатошаровій структурі може витримувати дуже великі механічні і кліматичні навантаження. Оскільки кожен шар багатошарової термозбіжної плівки формується окремо, то можливі дефекти структури кожного шару не співпадають, в результаті плівка виявляється міцнішою. Багатошаровість поліолефінової плівки дозволяє зберегти основні споживчі властивості при зниженні товщини плівки.

Плівки ПОФ мають властивість витримувати великі навантаження на розриви, а також може бути використана для нанесення друку. ПОФ плівка завдяки своєму складу має великий коефіцієнт усадки і низьку паропроникність.

Поліолефінова плівка (ПОФ) на відміну від плівок ПВХ не містить хлору, що виділяється з ПВХ плівки в процесі термоусадки, який негативно впливає на організм людини. Термозбіжна плівка ПОФ на відміну від ПВХ плівки не виділяє специфічного запаху, який може передатися продукту.

Температурний режим при зберіганні та використанні поліолефінової плівки набагато ширший, ніж плівок ПВХ. Поліолефінова плівка здатна залишатися еластичною, гнучкою і міцною при температурі до -40°С, тоді як плівка ПВХ стає досить крихкою. З підвищенням температури навколишнього середовища помічається мимовільна усадка ПВХ плівки, що може призвести до того, що рулони ПВХ плівки, які зберігаються на складі, прийдуть в непридатний стан.

Області застосування:

  • харчова промисловість (пакування овочів, фруктів, м’яса, птиці, риби, заморожених продуктів, чаю і т.д.)
  • кондитерська промисловість (упаковка коробок для бісквітів та цукерок)
  • хлібобулочна промисловість (упаковка хліба та хлібобулочних виробів)
  • продукція для підприємств швидкого харчування (упаковка одноразового посуду, напівфабрикатів, бутербродів, піци, продуктів швидкого приготування)
  • косметична промисловість (упаковка парфумерії та косметичних засобів)

Як правило, для упаковки одного й того ж товару замість ПВХ плівок використовують поліолефінові (ПОФ) плівки з меншою товщиною, так як поліолефінові (ПОФ) плівки мають відмінні характеристики міцності.

При переході на поліолефінову плівку (ПОФ) не потрібно змінювати наявне пакувальне обладнання!

Компанія UGPS виготовляє та реалізує стрейч-плівку таких розмірів:

Тип

Для автоматичного використання

Ширина полотна

Від 150 мм до 750 мм

Товщина плівки

12 мкм, 15 мкм, 19 мкм, 25 мкм

Можливе збігання плівки:

60%, температура збігання 120-130 градусів Цельсія, температурна стабілтьність від-35 до +35

Переваги:

плівка Поф екологічно чиста, не містить хлоридів, виключений ризик виділення газів , висока міцність на розрив, герметичність упаковки, міцність зварного шва, висока еластичність,рівномірна товщина, чудові оптичні характеристики (прозорість, глянець)