+38 (067) 373 8151
м. Жидачів вул. Грушевського 37
Логотипна скоч плівка

    Вас зацікавила продукція?

  • 38 (067) 373 8151
  • info@ugps.com.ua

Логотипна скоч плівка

Клейка стрічка з логотипом  –  це незамінний атрибут будь-якого виробника продукції. Скотч застосовується на практично будь-яких виробництвах і складах, адже, упаковуючи продукцію, потрібно щось заклеїти. Ми пропонуємо вам використовувати пакувальну стрічку з нанесенням вашого індивідуального зображення.

 

Навіщо потрібен скотч з логотипом?

  • Захищає від несанкціонованого відкриття упаковки
  • Друк на скотчі залишає інформацію про виробника на упаковці
  • Друк на скотчі підвищує імідж і впізнанність потрібної продукції серед інших
  • Виконує завдання для поліпшення помітності маркування упаковки, що допоможе, не загубиться продукції серед іншого

Сучасне потужне обладнання, що відповідає всім вимогам щодо належного забезпечення потреб клієнтів якісним кольоровим скотчем з нанесенням логотипу чи іншого графічного елементу.

 

Логотипний скотч – це звичайний скотч на який наносять логотип чи малюнок. Слід зазначити що наше обладнання дає можливість наносити від одного до трьох кольорів логотипу. Виробництво скотчу з логотипом регламентується ТУ У 22.2-30028601-001:2016. Стрічки самоклейкі поліпропіленові.  Кожен готовий логотип узгоджується, а вразі необхідності, розробляється і удосконалюється індивідуально під кожного клієнта нашим дизайнером,  кольори логотипу підтверджуються відповідними номерами пантонів кольорів згідно системи стандартизації кольору PANTONE. Узгодження  кліше здійснюється безпосередньо з клієнтом, а технічні характеристики кліше узгоджуються з начальником виробництва. Після погодження макет передається у відділ постачання для роботи над його виготовленням. Кліше виготовляється з високоякісного матеріалу і підходить для багаторазового використання, тобто друку не однієї партії продукції та зберігається безпосередньо на виробництві.

Компанія UGPS виготовляє та реалізує скотч-плівку логотипну таких розмірів:

Діаметер втулки

76 мм.

Ширина полотна

45мм, 48мм, 70мм, 72мм;

Довжина намоту

до 5000 м

Товщина плівки

38мкм, 40мкм, 45мкм, 50мкм<br /> * чим більша товщина плівки, тим більша товщина клейового слою<br />

Переваги:

Сучасне потужне обладнання, що відповідає всім вимогам належного забезпечення потреб клієнтів якісним кольоровим скотчем з нанесенням логотипу чи іншого графічного елементу.