+38 (067) 373 8151
м. Жидачів вул. Грушевського 37
ПРО НАС

UGPS (Ukrainian Green Packaging Solutions) – це група амбіційних компаній, що дозволить вирішити ваші пакувальні проблеми шляхом надання комплексних рішень для пакування, зберігання, транспортування та перевезення продукту.

Як і всі великі гіганти, UGPS, перед тим як стати на стільки відомою та надавати великий спектр послуг, починала з невеличких об’ємів та продукції.

На  ринку вже існували компанії та надавали можливість виготовлення  картонних упаковок, але їх об’єми виробництва та ціни не дозволяли малому та середньому бізнесу скористатися їх послугам. У 2002 році в м. Жидачів, Львівської області, виникла компанія «Галпак». Вона увірвалася на ринок та почала виготовляти картонну упаковку у малих кількостях та забезпечувати потреби ринку.

У зв’язку із стрімким ростом та високою якістю продукції компанія розвивалася, збільшувалися потужності та модернізовувалася. На даний час  більшість виробництва є автоматизованим і працює близько 150 людей.

Ринок диктує свої вимоги і в ході розвитку виникла необхідність в такому продукті як картонний кутник. Тому в 2005 році було куплене необхідне обладнання для виробництва.  Оскільки процес розробки картонного кутника пересікається з процесом виробництва картонної гільзи в 2007 році виникає нова компанія «Інтерпак», що займається виготовленням картонного кутника та гільз.

На даний час «ІнтерПак» працює на ринках Східної та Західної Європи, а сучасне обладнання, прогресивні технології, якісна сировина, суворий контроль виробництва, зберігання та транспортування  продукції дозволяє задовільнити вимоги будь якого замовника.

На сьогодні в групу компаній UGPS  входять такі компанії як «Галпак», «МодернПак», «ІнтерПак», «УжПак», «Дамар», «Трансфеолаб» що надають в сукупності великий спектр послуг та доповнюються один одним. На даний час крім вище вказаних продукцій ми також виготовляємо пакувальний скотч, стретч – плівка, ПП та ПЕТ стрічки та …..  Наша професійна команда дозволить вам підібрати оптимальні розміри, кількість, дизайн, колір, а ціна та якість Вас приємно здивують. Також ми надаємо можливість доставки продукції до вас в короткі терміни, а надсучасні лабораторії дадуть вам впевненість у якості та еклогічності продукції.

Підприємство «ГалПак» з 2015 року спільно з:

  • Модерн Пак
  • Інтер-Пак
  • УжКартон
  • Дамар

Входять в группу компаній “UGPS” (UKRAINIAN GREEN PACKAGING SOLUTIONS), що спеціалізується на виробництві тари, упаковки, гофрокартону, каширування, скотчу, стрейч-плівки, та різних комплектуючих для гофротари.
Наша компанія знаходиться в західному регіоні країни, території, що характеризується своєю екологічною привабливістю, мальовничою живою окрасою, природним потенціалом

title icon
Чому?

МИ

Якість 99%
Оперативність 99%
Завершених проектів 97%
Задоволеність клієнтів 95%
Утилізаційна складова 94%
Надсучасні лабораторії

Кожна партія проходить перевірку показників якості у наших лабораторіях, тому ви можете бути впевнені в якості продукту

Індивідуальний дизайн

Наша професійна команда, при потребі, розробить для вас унікальний дизайн упаковки з урахуванням ваших побажань

Оперативність виконання замовлення

Ми індивідуально підходимо до кожного замовлення та виконуємо його в строки зазначені в договорі

Хочеш приєднатися до команди UGPS?

Перейди за посиланням та заповни анкету. Наш hr-спеціаліст зв'яжеться з Вами по Вашому зверненню щодо майбутнього працевлаштування