+38 (067) 373 8151
м. Жидачів вул. Грушевського 37
ПРО НАС

UGPS (Ukrainian Green Packaging Solutions) – це група амбіційних компаній, що дозволить вирішити ваші пакувальні проблеми шляхом надання комплексних рішень для пакування, зберігання, транспортування та перевезення продукту.

Як і всі великі гіганти, UGPS, перед тим як стати на стільки відомою та надавати великий спектр послуг, починала з невеличких об’ємів та продукції.

На  ринку вже існували компанії та надавали можливість виготовлення  картонних упаковок, але їх об’єми виробництва та ціни не дозволяли малому та середньому бізнесу скористатися їх послугам. У 2002 році в м. Жидачів, Львівської області, виникла компанія «Галпак». Вона увірвалася на ринок та почала виготовляти картонну упаковку у малих кількостях та забезпечувати потреби ринку.

У зв’язку із стрімким ростом та високою якістю продукції компанія розвивалася, збільшувалися потужності та модернізовувалася. На даний час  більшість виробництва є автоматизованим і працює близько 150 людей.

Ринок диктує свої вимоги і в ході розвитку виникла необхідність в такому продукті як картонний кутник. Тому в 2005 році було куплене необхідне обладнання для виробництва.  Оскільки процес розробки картонного кутника пересікається з процесом виробництва картонної гільзи в 2007 році виникає нова компанія «Інтерпак», що займається виготовленням картонного кутника та гільз.

На даний час «ІнтерПак» працює на ринках Східної та Західної Європи, а сучасне обладнання, прогресивні технології, якісна сировина, суворий контроль виробництва, зберігання та транспортування  продукції дозволяє задовільнити вимоги будь якого замовника.

На сьогодні в групу компаній UGPS  входять такі компанії як «Галпак», «МодернПак», «ІнтерПак», «УжПак», «Дамар», «Трансфеолаб» що надають в сукупності великий спектр послуг та доповнюються один одним. На даний час крім вище вказаних продукцій ми також виготовляємо пакувальний скотч, стретч – плівка, ПП та ПЕТ стрічки та …..  Наша професійна команда дозволить вам підібрати оптимальні розміри, кількість, дизайн, колір, а ціна та якість Вас приємно здивують. Також ми надаємо можливість доставки продукції до вас в короткі терміни, а надсучасні лабораторії дадуть вам впевненість у якості та еклогічності продукції.

Підприємство «ГалПак» з 2015 року спільно з:

  • Модерн Пак
  • Інтер-Пак
  • УжКартон
  • Дамар

Входять в группу компаній “UGPS” (UKRAINIAN GREEN PACKAGING SOLUTIONS), що спеціалізується на виробництві тари, упаковки, гофрокартону, каширування, скотчу, стрейч-плівки, та різних комплектуючих для гофротари.
Наша компанія знаходиться в західному регіоні країни, території, що характеризується своєю екологічною привабливістю, мальовничою живою окрасою, природним потенціалом

title icon
Чому?

МИ

Якість 99%
Оперативність 99%
Завершених проектів 97%
Задоволеність клієнтів 95%
Утилізаційна складова 94%
Clean Unpolluted

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available but the at majority have suffered alteration.

Lasting & Long Term

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available but the at majority have suffered alteration.

Easy and Affortable

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available but the at majority have suffered alteration.

Хочеш приєднатися до команди UGPS?

Перейди за посиланням та заповни анкету. Наш hr-спеціаліст зв'яжеться з Вами по Вашому зверненню щодо майбутнього працевлаштування